רשימת קיצורי מקלדת

בנק הזמן

 

הזמן בידיים שלך!

מה זאת אומרת בנק הזמן?

בנק הזמן הוא פרויקט עולמי קהילתי הפועל בישראל משנת 2002 ובמבשרת ציון משנת 2005.
אצלנו, בנק הזמן פועל תחת חסותה של מועצת מבשרת ציון ומחלקת הרווחה, כאשר קהילת מבשרת ציון (קמ"ץ) בשכונת רכס חלילים מעניקה לו אכסניה לראיונות, מפגשים ואירועים.
 
הרעיון מושתת על מתן וקבלת שירותים מגוונים כאשר המטבע הוא זמן, כלומר שעה=שעה. כל אחד מהחברים בבנק הזמן נותן מכישוריו ותחומי העניין שלו ומקבל מחברים אחרים לפי הצורך שלו. הנתינה והקבלה אינה אחד מול השני אלא מול כל החברים בבנק, למשל, אם שירן מקבלת מסז' מדני, דני יכול לקבל ייעוץ הקמת גינה מאלונה. תחומי הפעילות מגוונים כמו בישול, רפואה משלימה ויעוצים בתחומים שונים, עזרה בהסעות ותיקונים בבית...
 
וככל שיש יותר חברים הפעילות ענפה ומעניינת יותר. בנק הזמן מציע גם פעילות בקבוצות כמו לימוד ברידג', יוגה ציור וכדומה. אנחנו מתכנסים מידי פעם להרצאות וימיי עיון משותפים. עוד מידע תוכלו למצוא באתר בנק הזמן הארצי :

 

קביעת ראיון הצטרפות לבנק הזמן

מי יכול להצטרף?
כל אדם מגיל 16 ומעלה מוזמן לקבוע ראיון ולהצטרף לבנק הזמן. מתחת לגיל 16 אפשר להצטרף באישור ההורים. מבטיחה למצוא יחד אתכם במהלך הראיון תחומי נתינה וקבלה שמתאימים בדיוק לכם. כמובן ככל שנהיה יותר חברים יהיו לנו יותר תחומים מהם נוכל לקבל שירותים.
 
חברי בנק הזמן מעודכנים במייל ובואטסאפ פעם בשבוע על הפעילויות השונות ותחומי נתינה וקבלה.
 
אני מזמינה כל חברות וחברי בנק הזמן לכתוב לי למייל: timebankmz@gmail.com, להתקשר ולדבר, או להשאיר הודעת וואטסאפ או SMS למספר: 055-6824810
בראיון הצטרפות לבנק הזמן נכיר ונזכר איך הכל עובד, נעדכן פרטי קשר ונחדש את תחומי הקבלה והנתינה.
- החברות בבנק הזמן מותנית בראיון הכרות 
 

על רכזת בנק הזמן מבשרת ציון

נעים מאוד, עידית וגנר, תושבת מבשרת ציון מזה 13 שנים וחברה בבנק הזמן ממש מהשבוע הראשון שנחתתי בישוב.
אני צלמת במקצועי ובנק הזמן תרם לי רבות באופן אישי ומקצועי. אני מקווה ליצור עבורנו בנק זמן עם המון חברים פעילים, פתוח למפגשים קבוצתיים ומאפשר חברויות אמת שנמשכות לאורך שנים, ממש כמו שהיה עד עכשיו.
 

שלכם,

עידית וגנר,
055-6824810. אפשר להשאיר הודעת וואטסאפ או SMS (לא הודעה קולית בבקשה).
או באימייל: timebankmz@gmail.com